skip to Main Content
Szop Pracz - 691-055-836 - Zadzwoń teraz

Szop Pracz – Pranie dywanów Łódź

Czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej metodą podciśnieniową w Łodzi firma Szop Pracz rozpoczęła w roku 1991. Metoda ta polega na tym, że najpierw zraszamy zabrudzoną powierzchnię wodą ze środkiem piorącym (proszek Kärcher RM-760) co powoduje natychmiastowe rozpuszczenie brudu, po czym agregat odsysa brudną wodę do specjalnego pojemnika, pozostawiając praną powierzchnię wilgotną i pozbawioną brudu oraz suchą od spodu dywanu/wykładziny.

Pranie dywanów Łódź
Pranie wersalki Łódź

Historia naszej firmy

Pierwsze takie urządzenie Karcher Puzzi S zostało przywiezione z RFN, ponieważ nie było jeszcze dostępne w Polsce. W tamtych latach na rynku łódzkim było trzech posiadaczy Puzzi S. Po wejściu na Polski rynek firmy Karcher usługa ta zaczęła się gwałtownie rozwijać i dzisiaj jest już bardzo popularna. Konkurencja na rynku łódzkim również jest duża w tej dziedzinie. Chociaż firm z dłuższą tradycją i doświadczeniem jest niezbyt wiele, ponieważ rotacja w tej dziedzinie jest spora na łódzkim rynku.

Szop Pracz dzisiaj

Dzisiaj wykorzystuję urządzenie podciśnieniowe Kärcher Puzzi 10/2. To urządzenie ma zwiększone podciśnienie ssania (zwiększona moc turbiny) i szybciej podaje wodę do zraszania powierzchni (większa wydajność pompy) dzięki czemu usługę mogę wykonywać szybko i skutecznie. Poza tym posiadam głowicę piorącą PW 10, która po podłączeniu do Puzzi 10/2 skutecznie rozczesuje runo dywanu/wykładziny co podwyższa jakość prania. Stosuje ją w przypadkach większych powierzchni mocno zabrudzonych.

Pranie dywanów karcher

Najwyższa jakość usług

Używam wyłącznie nowoczesnych i w pełni profesjonalnych środków chemicznych dwóch wiodących firm Karcher i Chemspec.

Back To Top